collaboration on site

Работата е част от нашия живот! Нека обединим сили и да се развиваме заедно!

#кариера

Всеки един от нашите повече от  2,700 служители има своя индивидуален набор от умения, опит и лични цели. И все пак, има нещо , което ни обединява. Обща цел и визия как да подобрим стандарта на живот за сегашното и бъдещи поколения.

Вярваме, че комапнията е толкова добра, колкото са нейните хора. Числата не говорят много за компанията, нито я формират. Хората го правят. Затова осигуряваме стимулираща работна среда, основаваща се на съвместна работа , при сигурни и почтителни условия, за да могат хората ни да израстват. Нашите служители, партньори и клиент са част от семейството на Пайплайф и само заедно можем да изградим по-съдържателно и устойчиво бъдеще.

Пайплайф търси теб!

Със свободните позиции към момента можете да се запознаете по-долу! При интерес, моля, оставете необходимата информация на посочения имейл адрес!

Пайплайф България е един от водещите световни производители на пластмасови тръбни системи за водоснабдяване, канализация, газоснабдяване и напояване, отговарящи на всички европейски норми и стандарти. Със своите производствени бази и тръговски офиси, компанията присъства в 25 държави в Европа и е пазарен лидер в призводството и търговията на ВиК системи в България.

Във връзка с осъществяването на нашата дейност, търсим:

ПОМОЩНИК УПРАВИТЕЛ СКЛАД за складовата ни база в град София

Задължения и отговорности:

•             Консултиране и обслужване на крайни клиенти

•             Организиране на работата в склада

•             Планиране на складовите наличноти и зареждане със стока и материали

•             Издаване на складови документи и водене на отчетност

Изисквания:

•             Минимална образователно-квалификационна степен – средно образование

•             Компютърна грамотност - MS Office, Internet и специализиран софтуер

•             Отлични комуникативни способности

•             Креативност с желание за развитие в просперираща фирма

•             Познанията във ВиК сферата са предимство

Ние Ви предлагаме:

·                 Глобално ноу-хау

·                 Организирана и приятна работна среда

·                 Изключителен екип и специално отношение

·                 Възможности за развитие, обучение и повишаване на личните и професионални умения

·                 Реализация в утвърдена международна компания

·                 Постоянен трудов договор

·                 Адекватно възнаграждение, спрямо опита и компетенциите на всеки кандидат

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете автобиографията си на имейл: HR.Bulgaria@wienerberger.com.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално, а информацията от тях е защитена съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Pipelife Bulgaria is one of the world's leading manufacturers of plastic pipe systems for water supply, sewerage, gas supply and irrigation, meeting all European norms and standards. With its production bases and sales offices, the company is present in 25 countries in Europe and is a market leader in the production and trade of plumbing systems in Bulgaria.

For our developing Finance team we are looking for experienced

REPORTING & CONTROLLING SPECIALIST

Key responsibilities

• Budgeting and Forecasting
• Financial analysis and controlling
• Responsible for the recurring and ad-hoc reporting of the entity in scope
• Review of P&L and BS statements of the entity in scope
• Drive various initiatives for optimization of financial performance
• Month-end closing activities
• Provide expert financial and accounting advice to local stakeholders and other departments
• Apply critical thinking and challenge the inputs of the others
• Proactive development/ improvement/ stabilization of new processes
• Drive constant process automation and optimization
• Direct contact person to stakeholders
• Reports to the Financial Manager

Knowledge, Skills & Experience

• Bachelor degree in Finance/ Economics/ Business Administration (Master’s degree is an advantage)
• 3+ years experience in Finance (experience in Controlling is a strong advantage)
• Fluency in English (writing, speaking, reading)
• Working with SAP and other ERP systems would be considered as advantage
• Advanced Excel skills
• Proactive person with a strong drive to learn and advance in the area of Controlling Analytical thinking and excellent communication skills
• Self-driven, well-organized, ability to prioritize
• Willing to drive continuous improvement
• Ability to establish logic links among different data sources

We offer:
• Long term contract
• Home-office regime with rare trips to Botevgrad
• Attractive remuneration package and performance related bonuses
• Professional Growth in a Global Company
• Knowledge Sharing Programs and Trainings
• 20 Paid Vacation Days
• Medical Care including Dental Care, Glasses, etc.
• Multisport Card
• Team Buildings and Company Events

If all of the above sounds like you, we look forward to receiving your CV in English on e-mail: HR.Bulgaria@wienerberger.com

All personal data is protected by law and applications will be treated in strict confidentiality. Only short-listed candidates will be contacted.

Във връзка с разширяването на нашата дейност, търсим:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ

• Представя напоителните системи на компанията пред клиенти и предоставя консултации, насоки и техническа подкрепа
• Поддържа и разширява клиентската мрежа
• Постига продажбените цели
• Проследява доставката и фактурирането на оборудването
• Извършва мониторинг на инсталацията на продуктите според идейния проект
• Посещава търговски изложения и конференции на земеделски производители
• Анализира пазара и предлага мерки за развитие
• Проучва конкуренцията
• Следи складовите наличности на продуктите

Изисквания:
• Висше образование в областта на селското стопанство
• 4+ години опит в селскостопанското производство и напояването
• Технически познания относно напоителни тръбни фитинги и аксесоари
• Опитът в проектирането на системи за напояване е силно предимство
• Опитът в продажбите на тръби и системи за капково напояване е желателен
• Способност за самостоятелна работа на терен
• Силно изразени умения за преговори и презентационни умения
• Ориентация към клиента
• Компютърна грамотност – MS Office, Internet
• Много добро владеене на английски език
• Шофьорска книжка и готовност за интензивно пътуване
• Глобално ноу-хау
• Организирана и приятна работна среда
• Възможности за развитие, обучение и повишаване на личните и професионални умения
• Реализация в утвърдена международна компания
• Постоянен трудов договор
• Атрактивно възнаграждение и бонуси, свързани с показаните резултати
• Възстановяване на медицински разходи
• Карти Мултиспорт

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, не се колебайте да кандидатствате.

Оказва се, че слушането е много по-трудно от говоренето.

"Трябва да се научим да не позволяваме нещата, с които не сме съгласни, да увисват във въздуха и да отшумяват."

Алекс Хайрабедян, Управител Пайплайф България

Alex Hairanedian GM

Изграждаме бъдещето заедно

Ако искате да предизвикате себе си с нови отговорности в толерантна и стимулираща работна среда, тогава може би Вашето ново карерийно начало може да започне с нас. С дейност, стартирала през 1989г. в Австрия, Германия и Франция, израстнахме до водещмеждународен доставчик на тръбни решения, с офиси в 27 страни по света.

Нашата мисия е да създаваме по-безопасна и здравословна среда на живот за бъдещите поколени. Ако припознаваш тези ценности, стани част от нас!

Employer Branding Logistiek medewerker

Етичен кодекс

Take Care - speech balloon from right

Политика за здраве и безопасност

ЗА ВРЪЗКА С НАС!

Имате въпроси? Изберете най-удобния начин да се свържем с Вас!

Оставете телефонен номер!

Оставете имейл адрес!

EN

Find all needed documents in English and other available languages! Or contact us for further information!

Follow the link

Онлайн магазин

Оторизирани дистрибутори

За контакт

Изберете подходящия начин да се свържем с Вас, за да получите информацията, която Ви е необходима!

Ще се свържем с Вас по телефона, отбелязан във формата!
Ще се свържем с Вас по имейла, отбелязан във формата!